דרכי ביוגה צחוק 
  יוגה צחוק סדנאות צחוק  
צרו קשר קצת עלינו קורס מנחי יוגה צחוק וידאו לקוחות מסיבות פרטיות סדנאות לאירגונים עמוד הבית
 
 

דרכי ביוגה צחוק

פעמים רבות לאחר סדנה שאלו אותי אנשים כיצד הגעתי ליוגה צחוק. תמיד עניתי תשובה סתמית – שהגעתי במקרה. אבל החלטתי באמת להיזכר ולפרט את הדברים והנה הם לפניכם: בשנת 2004 לימדתי קבוצה של עיוורים שיאצו, זו היתה יוזמה שלי שבראייה לאחור נראית לי מופלאה (תרשו לי קצת לטפוח לעצמי על הכתף). רק 6 שנים לאחר מכן הבנתי שאולי בדרך שלא ציפיתי קיבלתי בחזרה בענק על יוזמתי. לקראת סוף הקורס אחת התלמידות זרקה משהו על יוגה צחוק ואיכשהו הגיע לידי הטלפון של ד"ר אוטה לימנט, לא עשיתי דבר עם המספר וכשכן עשיתי, אוטה נשמעה קצת בלחץ ואמרה לי "מחר מגיע ד"ר קטריה, ממציא היוגה צחוק לארץ" התחלתי לשאול שאלות והיא אמרה "תבוא וזהו" הגעתי. בהתחלה הייתי מאוד סקפטי נוכח הצחקנים, אולם ד"ר קטריה הוביל את כל הקבוצה לפתיחת הלב ותוך מספר שעות החלטתי שאני עושה את קורס מנחי היוגה צחוק שהוא העביר.
בתקופה הראשונה הצטרפתי למועדון הצחוק של אוטה בפארק הלאומי, נהניתי מכל הפעלה, הרחבתי את יכולת הנחיית הקבוצות שלי וקיבלתי ביטחון. אז עוד אף אחד בארץ לא התפרנס מיוגה צחוק ואני זוכר שרק לאחר כחצי שנה עשיתי את סדנת היוגה צחוק הראשונה בתשלום, אחריה התחילו להגיע עוד ועוד, אבל עדיין לא התייחסתי לזה כאל המקצוע שלי – חשבתי שעיקר העיסוק הוא השיאצו ואילו סדנאות הצחוק הן תחביב.
לשמחתי הרבה אישה יקרה שפגשתי בדרך – ריקי-חן יהונתן שעשתה סדנת קריסטלים במקביל לסדנת היוגה צחוק שלי ניערה אותי ואמרה לי "מה קרה לך, מטפלים יש אלפים, פה יש משהו חדש – לך על זה".
ההתחלה לא היתה קלה – מסתבר שלהעביר סדנאות צחוק לאנשים שלא בחרו בכך זה הרבה פחות פשוט אבל דווקא למי שסגור, פתיחת הלב הינה משמעותית יותר מאשר למי שפתוח.
תוך זמן קצר החלטתי שאני רוצה להתמקד בארגונים וזו הפכה להיות המומחיות שלי. ככל שיש יותר מה לפתוח אני מרוצה יותר.
yoga הצטרפות לרשימת התפוצה yoga
yoga הזמנת עבודה yoga
 
נגן וידאו

נגן וידאו

Yoga